OxyGeneo

Унікальна методика GeneO+ by Lumenis, в якій безін'єкційна карбоксітерапія поєднується з механічним пілінгом і збагаченням шкіри біологічно активними інгредієнтами.

В ході процедури OxyGeneo використовується індивідуальний набір: гель і капсули Capsugen, що приєднуються до рукоятки OxyGeneo.

При взаємодії речовини Capsugen і гелю на поверхні шкіри запускається хімічна реакція в результаті якої виділяються мікропухирці вуглекислого газу. Вуглекислий газ проникає в шкіру в процесі дифузії, що призводить до вивільнення кисню і до збільшення тканинного метаболізму. Ефект зменшення співвідношення кисню до гемоглобіну при збільшенні парціального тиску вуглекислого газу відомий як ефект Бора. Цей ефект дозволяє наситити шкіру киснем і активувати обмінні процеси в ній.

В процесі виконання процедури OxyGeneo шорстка тверда поверхня Capsugen виконує роль абразиву і дозволяє делікатно виконувати ексфолиацію верхніх шарів епідермісу. Гель Pollogen, який наносять на шкіру, містить біологічно активні інгредієнти, які проникають глибоко в шкіру. Засвоєння цих інгредієнтів посилюється за рахунок активації тканинного метаболізму.

Можливе використання двох варіантів гелю: NeoRevive - для омолодження і NeoBright - для освітлення і лікування поверхневої пігментації.

Довіряйте турботу про красу професіоналам і сучасним технологіям!

OxyGeneo TriPollar Ultrasound Lumenis GeneO+