Революція в моделюванні силуету

ICOONE laser масаж

ІННОВАЦІЙНИЙ АПАРАТ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ДЛЯ ТІЛА ТА ОБЛИЧЧЯ

 

До -15см в об‘ємах за курс масажу

Моделює овал обличчя та тіла

Клінічно доведена ефективність

Оригінальний італійський апарат

Неінвазивний та 100% безпечний метод

Основні завдання процедури
 
ICOONE LASER – це безпечна й неінвазивна технологія масажу, що забезпечує стимуляцію сполучної тканини за допомогою комбінованого впливу мікростимуляторів з лазерним і світлодіодним випромінюванням. Обличчя, декольте, шия, ноги, шкіра – апарат ICOONE розв'язує будь-які проблеми тіла без побічних ефектів і здатний творити cправжні дива!

Технологія націлена на швидку та ефективну боротьбу з жировими відкладеннями, стійкими до дієти й тренувань. Уже після першого сеансу ICOONE-терапії ви побачите результат у см, а також відчуєте нові, ні з чим не порівняні, відчуття задоволення та оздоровлення всього організму.

Мікростимулююча технологія, доповнена LED і LASER технологіями, дозволяє досягти дивовижних результатів за короткий термін, забезпечуючи три ефекти одночасно: дренаж, ремоделювання та підтяжку.

Апарат у своєму арсеналі має 7 насадок, режими LED 650 нм та LASER 915 нм. Вони глибоко впливають на тканини та дають миттєвий результат.
 • Довжина хвилі LED 650 нм досягає жирових клітин, в результаті чого перехідні пори на клітинних мембранах тимчасово відкриваються, наявний жир і шлаки вивільнюються, а шкіра омолоджується.
 • Світлодіод з довжиною хвилі 915 нм здатний розпізнавати жирові клітини та активувати в них фізіологічний процес ліполізу, сприяючи ремоделюванню контурів.

Спеціаліст може поєднувати режими. Це дозволяє більш ефективно боротися з целюлітом, набряком, процесами старіння організму.
Переваги процедур на ICOONE
 
 • Близько 21.600 мікростимуляцій за 1 хвилину процедури забезпечують максимально точкове і глибоке опрацювання кожного міліметра шкіри.
 • Миттєвий результат у см: до -2 см навіть за перший сеанс.
 • Не травмують та не впливають на тканини агресивно. Ніяких синців і болю.
 • Вирівнюють рельєф і покращують зовнішній вигляд.
 • Зменшують жирові відкладення, сприяють регенерації тканин й поліпшенню кровообігу.
 • Збільшують вироблення колагену та еластину.
 • Виводять зайву рідину з тканин, стимулюють процеси клітинного оновлення.
 • Підвищують еластичність і пружність шкіри.
 • Дозволено вагітним та при варикозі.
 • Існує безліч естетичних і лікувальних корекційних програм.
 • Відвідувати сеанси можна щодня - тож є найшвидшим методом підготовки до свята чи пляжного сезону.
Чи є протипоказання?
 
Для проведення щоденних процедур протипоказань немає. Існують тільки загальні для всіх масажних процедур обмеження: ГРЗ і ГРВІ, жовчнокам'яна і сечокам'яна хвороби, онкологія, тромбофлебіт, гіпертонія, бактеріальні та грибкові інфекції шкіри. Відвудувати сеанси можна щодня.
Чи можна проводити сеанси при грудному вигодовуванні та вагітності?
 
При грудному вигодовуванні Icoone Laser можна відвідувати без зональних обмежень через 4-6 тижнів після народження дитини. При вагітності курс Icoone Laser можна проходити вже після 20 тижня з дозволу лікаря.
Як готуватися до Icoone Laser?
 
Перед процедурою Icoone наші професійні спеціалісти роблять заміри, деталізують проблемні ділянки та підбирають програму, необхідну для вашого організму. Для Icoone Laser попередня підготовка не потрібна. Протягом курсу необхідно дотримуватись водного режиму і правильного режиму харчування.
Чим ця процедура відрізняється від Endospheres?
 
ICOONE® LASER - апаратна методика останнього покоління для ідеальних контурів тіла, ліфтингу і омолодження шкіри (тіла, обличчя, зони шиї, декольте). Особливість методики полягає в унікальній комбінації запатентованої MMAS-технології та лазерного впливу, що дозволяє одночасно отримати лімфодренажний та антивіковий вплив на шкіру.

Успіх методики пояснюється широким вибором індивідуальних програм, включаючи процедури для вагітних, відновлення після серйозних спортивних навантажень.

В апараті представлені антицелюлітні протоколи, які використовуються при різних проявах целюліту (включаючи фіброзний целюліт) і спрямовані на вирівнювання шкірного рельєфу, поліпшення якості шкіри, її щільності. В апараті ICOONE® LASER представлено 36 програм, 16 з них - медичні, 20 - естетичні. Тому ми і говоримо, що ICOONE® LASER здатний вирішити якщо не всі, то майже всі завдання. Це один з найбільш багатофункціональних апаратів на ринку України.
Як проходить і скільки триває процедура?
 
Процедура для тіла проводиться у костюмі. Тривалість сеансу залежить від обраної програми: 30-90 хвилин.

Вартість костюма 600 грн.

Якщо Ви маєте свій костюм, Ви можете використовувати його.
Скільки сеансів потрібно для максимального ефекту?
 
Для того, щоб досягти максимального ефекту необхідно пройти повний курс (10-12 сеансів, 2-5 разів на тиждень). Целюліт і зайва вага починають суттєво зникати після 1-4 сеансу. А видимий результат буде вже після першого візиту. Якщо правильно харчуватися і займатися спортом, то підтримувати ефект можна 1-2 рази на місяць. Повторювати курс бажано 2 рази на рік. Ми рекомендуємо поєднувати масаж з обгортуваннями та Endospheres.
Чи є протипоказання при варикозі або капілярній сітці?
 
При варикозі і капілярної сітці проводити процедуру дозволено і навіть рекомендовано, але тільки в тому випадку, якщо в зоні впливу немає трофічних венозних змін. Варикоз на початкових стадіях не є протипоказанням.

Результати ICOONE laser масаж

ОБЕРИ СВОЮ ПРОЦЕДУРУ

Обличчя+шия+ декольте (30хв)

600 ГРН

Все тіло + 1 фокус-зона (30хв)

700 ГРН

Все тіло + 2 фокус-зони (40хв)

900 ГРН

Все тіло + 3 фокус-зони (50хв)

1100 ГРН

Все тіло + 4 фокус-зони (60хв)

1200 ГРН